м. Голосіївська
пров. Задорожний 5, корп. 2
м. Голосіївська
067 111 29 05 цілодобова консультація

Найефективніший метод лікування алкоголізму

Дізнайтеся про найефективніші методи лікування алкоголізму. Надійні підходи та інноваційні програми для досягнення тривалої абстиненції та покращення життя
067 111 29 05
doctor

Сьогодні алкоголізм є досить серйозною проблемою. Від залежності страждає приблизно 1% дорослого населення. Крім того, внаслідок вживання алкогольних напоїв страждає організм, тому залежні набагато частіше мають психологічні та соматичні розлади, що погіршує якість життя і змушує знову і знову повертатися до алкоголю.

Лікування займає чимало часу, але якщо застосовувати сучасні методи лікування алкоголізму, залежність назавжди можна залишити в минулому.

Що потрібно знати про лікування алкоголізму

Одне лише кодування від алкоголізму не допоможе домогтися довгострокових результатів. Необхідний комплексний підхід до вирішення проблеми. Тому після виявлення перших ознак залежності варто звернутися по допомогу до фахівців. Впоратися з прогресуючим захворюванням у домашніх умовах не вийде.

Професійне лікування алкоголізму починається з комплексної детоксикації. Фахівці вводять в організм індивідуально підібрані препарати, що дають змогу очистити організм від токсинів і продуктів розпаду алкоголю, які отруюють організм. Одночасно з цим використовують знеболювальні, що дає змогу максимально комфортно подолати абстинентний синдром. Це є першим кроком до одужання. Але зупинятися на одній лише детоксикації не можна, адже після поліпшення фізичного стану залежний повернеться до старих звичок.

Необхідно закодуватися від алкоголю і пройти повний курс лікування. Фахівці клініки розробляють унікальну програму з урахуванням індивідуальних характеристик: статі, віку, тривалості вживання та наявності супутніх захворювань.

Програма охоплює не тільки фізичну реабілітацію та усунення тяги до алкоголю, а й роботу з психологічною залежністю. Тільки комплексне лікування алкогольної залежності дає змогу назавжди позбутися залежності. Тому хворі також займаються з психологами та психотерапевтами, відвідуючи індивідуальні або групові заняття.

Щоб отримати професійну допомогу досвідчених фахівців, необхідний реабілітаційний центр для алкоголіків. Адже в домашніх умовах домогтися поліпшень не вийде, можна лише втратити час і погіршити ситуацію.

Чому варто звернутися до професіоналів

Сьогодні дуже популярне кодування вдома. Але такий підхід не завжди виявляється ефективним, адже хворий продовжує перебувати в токсичному середовищі, що загрожує рецидивами. Тому найефективнішим методом на сьогоднішній день є стаціонарне лікування.

У клініці буде проведено комплексне лікування алкоголізму, ціна якого є цілком доступною. До переваг можна сміливо відносити і те, що хворий цілодобово перебуває під наглядом фахівців, тому в будь-який момент може отримати всю необхідну допомогу.

У клініці є цілий штат фахівців різних профілів: нарколог, фізичний реабілітолог, психотерапевт, психолог і ряд фахівців вузьких профілів. Також у розпорядженні фахівців є все необхідне обладнання як для проведення діагностики, так і для лікування. У домашніх умовах надати всю необхідну допомогу не вийде, ви лише втратите дорогоцінний час.

Щоб домогтися найкращих результатів, застосовується не тільки медикаментозна підтримка, хворі також регулярно працюють з психологами та психотерапевтами. Заняття можуть бути груповими або індивідуальними, все залежить від індивідуальних характеристик кожної людини.

Кваліфіковану допомогу отримують і рідні залежної людини. Адже від їхньої участі в житті залежного багато в чому залежить процес одужання і те, як хворий поведеться після виписки зі стаціонару.

Головною метою лікування та реабілітації є навчити людину жити тверезо, виробивши стійку мотивацію назавжди відмовитися від вживання спиртного. Цей період займає чимало часу, тривалість програми визначається індивідуально і багато в чому залежить від того, наскільки довго хворий вживав спиртне.

Заключним етапом лікування та реабілітації є соціалізація хворого і повернення в соціум. Багатьом необхідна допомога з пошуком роботи і налагодженням стосунків із друзями, рідними та близькими. Це дасть змогу хворому комфортно повернутися до колишнього життя, але вже без алкогольних напоїв.

Пройшовши комплексне лікування алкогольної залежності в Києві та області в спеціалізованій установі, можна назавжди залишити залежність у минулому. Сучасні методи лікування дозволяють уникнути в майбутньому рецидиву. Головне, якомога раніше раніше звернутися по допомогу до фахівців після виявлення перших ознак залежності. У домашніх умовах позбутися залежності не вийде, ви лише втратите час і можете погіршити ситуацію.

Афанасьєва Яна Петрівна
Автор: Афанасьєва Яна Петрівна Наркoлoг, психіатр, адиктолог Дата: 30-01-2015
Последние изменения: 18-12-2023

Часті питання:

Чи є у вас стаціонар?

Так у нас є власний стаціонар, палати трьохмісні, двомісні і VIP (одномісна). Вартість за добу: Алко/нарко 3-місна – 3700 грн, 2-місна – 4700 грн, і VIP – 7500 грн. Психіатрія 3-місна – 3900 грн, 2-місна – 4900 грн і VIP – 7700 грн

В цю вартість входить: лікування, 4 разове харчування, медикаменти та фіз.процедури. 

Як швидко лікар може мене прийняти?

Це питання безпосередньо уточнюється у лікаря, загружденість пацієнтами і тд, загалом можливий запис в той же день або протягом найближчих 2-3 днів.

Який термін(скільки по часу) лікування?

Все дуже індивідуальною. Мінімальний курс який проходять наші пацієнти в середньому 10 діб. Але детокс може бути 3 доби, а реабілітація 20 діб.

Чи працюєте ви на вихідних/святах?

Клініка працює цілодобово без вихідних і свят. Консультації лікарів проходять з понеділка по п'ятницю з 11.00 до 17.00 по запису.

Як можно орлатить послуги готівка/переказ та повністю/частинами&

Оплату можна здійснить як готівкою так і безготівково. Також оплату можна здійснювати частинами на період лікування.

Впевнений вплив та дбайлива підтримка в дорозі до одужання!
Не завжди пацієнт самостійно приймає рішення про початок лікування. Наші психологи та лікарі готові надати необхідну допомогу та підтримку.
Професійний та уважний колектив!
Наші експерти мають високу кваліфікацію в галузі медицини та психології, готові надати якісне обслуговування.
067 111 29 05
Консультація у клініці Пальміра

Умови проживання
Пальміра

Коридор
Палата VIP
Палата VIP 2
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт 2
Ресепшин 1
Ресепшин 2
Ресепшин 3
Клініка