м. Голосіївська
пров. Задорожний 5, корп. 2
м. Голосіївська
067 111 29 05 цілодобова консультація

Наркотик сіль - як розвивається залежність

Розглянемо, як розвивається залежність від наркотику сіль. Дізнайтеся більше про механізми формування залежності та можливості лікування цієї проблеми.
067 111 29 05
doctor

У сучасному світі наркоманія є однією з найнебезпечніших і найпоширеніших проблем. Вона зачіпає практично всі верстви населення, від молоді до дорослих людей, які чудово обізнані про небезпеку та наслідки внаслідок вживання.

Однією з популярних речовин серед наркозалежних людей є сіль. Залежність від солей виникає стрімко, практично після першого вживання, а лікування сольової наркозалежності досить складне і тривале, і можливе тільки за допомогою лікарів-наркологів.

Сіль являє собою синтетичну наркотичну речовину у вигляді білого дрібнодисперсного порошку, який зазвичай вдихають через ніс. У виробників її можна знайти у вигляді порошку, таблеток або розчину. Наркотична речовина стрімко проникає в організм, накопичуючись у клітинах, що і є основною проблемою її виведення.

Основною речовиною в наркотику сіль є Мефедрон, який насамперед атакує нервові тканини. Тому лікування сольової залежності і вважається одним із найскладніших і найсерйозніших.

Сольова залежність це дуже важко і трагічно для самого наркомана і його родичів. За рахунок того, що “прихід” від солі настає дуже швидко, він дуже популярний серед наркозалежних людей. Його поширюють у нічних клубах, на дискотеках, у барах і кафе. Вартість його не така висока, як на аналогічні препарати, тому дуже часто підлітки стають клієнтами у наркодилерів.

Лікування залежності від солі

У результаті вживання наркотику сіль у людини з’являються певні симптоми, які важко не помітити.

Отже, вашій близькій людині терміново потрібне лікування від сольової залежності, якщо ви помітили симптоми вживання солі:

 • розширені зіниці та неприродний блиск;
 • поява нестримної спраги;
 • різкі перепади настрою, від апатії до надмірної активності;
 • поява сумнівних знайомих, які замінили друзів і минуле коло спілкування;
 • поява проблем із серцевим ритмом, аритмія, тахікардія;
 • тремор і судоми в кінцівках;
 • різке підвищення артеріального тиску;
 • психологічні розлади.

Якщо ви помітили у вашої близької людини симптоми сольового наркомана, необхідно відразу звертатися до спеціалізовану клініку. Звичайні аналізи крові та сечі не покажуть, що в організмі знаходяться наркотичні речовини. Їхню наявність може визначити тільки лікар після ретельного огляду та проведення газової хроматографії. Вона допомагає виявити частинки токсинів у волоссі та сечі.

Лікування від наркотиків солей необхідно одразу починати, якщо ви помітили в людини незвичну поведінку. Основні фактори того, що людина перебуває під впливом солі:

 • не реагує на звернення до неї;
 • не контролює свої дії;
 • спостерігається загальна загальмованість;
 • зниження працездатності мозку та реакцій організму;
 • стан ейфорії, зі сміхом, незрозумілим почуттям радості та веселощів, яскравими ефектами;
 • параноїдальний ефект, за якого починається інтенсивне руйнування нервових клітин;
 • в кінці дії препарату настає втрата пам’яті, галюцинації, судоми.

Потім настає потреба в наступній дозі. Якщо він отримує відмову, стає злим, агресивним, не здатним впоратися зі своїм бажанням. І потреба в дозі щоразу збільшуватиметься. Потрібно розуміти, що кожна нова доза зменшує надію на позитивний результат лікування залежності від солей.

Де найкраще позбуватися залежності від солей

Лікування сольової наркоманії найкраще здійснювати в спеціалізованих закладах. Таким закладом можна вважати клініку Palmira. Тут проводиться робота з наркоманом цілим штатом лікарів. Це і терапевти, і психіатри, і реабілітологи, і фізіотерапевти. Тому реабілітація сольових наркоманів у таких умовах відбуватиметься значно інтенсивніше, ніж у домашніх умовах.

Лікування наркотичної залежності від солі можна здійснити в домашніх умовах. Для цього потрібні “залізна” воля наркозалежного, щоб не прийняти чергову дозу, сильна мотивація до зміни життя та підтримка близьких людей.

Якщо відкладати лікування сольових наркоманів і не звертатися по допомогу кваліфікованих фахівців, ви будете спостерігати страшні наслідки прийому наркотику. Наркозалежна людина різко втрачає у вазі, страждає відсутністю апетиту, у неї можуть траплятися напади параної та агресії, також розвивається абстиненція. Вона стає небезпечною для сім’ї та для суспільства через важкий психічний розлад.

Лікування від солі в спеціалізованій клініці Palmira - це прекрасний шанс забути про наркотики раз і назавжди. Завдяки злагодженій роботі кваліфікованого персоналу, пацієнт переконається в тому, що життя без руйнівного прийому наркотиків прекрасне і цікаве. У результаті, він сам докладатиме максимум зусиль для того, щоб покінчити і ніколи більше не вживати наркотики.

Афанасьєва Яна Петрівна
Автор: Афанасьєва Яна Петрівна Наркoлoг, психіатр, адиктолог Дата: 30-01-2015
Последние изменения: 18-12-2023

Часті питання:

Чи є у вас стаціонар?

Так у нас є власний стаціонар, палати трьохмісні, двомісні і VIP (одномісна). Вартість за добу: Алко/нарко 3-місна – 3700 грн, 2-місна – 4700 грн, і VIP – 7500 грн. Психіатрія 3-місна – 3900 грн, 2-місна – 4900 грн і VIP – 7700 грн

В цю вартість входить: лікування, 4 разове харчування, медикаменти та фіз.процедури. 

Як швидко лікар може мене прийняти?

Це питання безпосередньо уточнюється у лікаря, загружденість пацієнтами і тд, загалом можливий запис в той же день або протягом найближчих 2-3 днів.

Який термін(скільки по часу) лікування?

Все дуже індивідуальною. Мінімальний курс який проходять наші пацієнти в середньому 10 діб. Але детокс може бути 3 доби, а реабілітація 20 діб.

Чи працюєте ви на вихідних/святах?

Клініка працює цілодобово без вихідних і свят. Консультації лікарів проходять з понеділка по п'ятницю з 11.00 до 17.00 по запису.

Як можно орлатить послуги готівка/переказ та повністю/частинами&

Оплату можна здійснить як готівкою так і безготівково. Також оплату можна здійснювати частинами на період лікування.

Впевнений вплив та дбайлива підтримка в дорозі до одужання!
Не завжди пацієнт самостійно приймає рішення про початок лікування. Наші психологи та лікарі готові надати необхідну допомогу та підтримку.
Професійний та уважний колектив!
Наші експерти мають високу кваліфікацію в галузі медицини та психології, готові надати якісне обслуговування.
067 111 29 05
Консультація у клініці Пальміра

Умови проживання
Пальміра

Коридор
Палата VIP
Палата VIP 2
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт 2
Ресепшин 1
Ресепшин 2
Ресепшин 3
Клініка