м. Голосіївська
пров. Задорожний 5, корп. 2
м. Голосіївська
067 111 29 05 цілодобова консультація

Розсилка клініки "Пальміра"

Заповнюючи реєстраційну форму на даному сайті, Ви висловлюєте свою повну згоду з політикою конфіденційності та можете відключити розсилку в будь-який момент
067 111 29 05
doctor

Кожен користувач веб-ресурсу під час першого відвідування заповнює спеціальну реєстраційну форму. Поряд із цим, автоматично він підтверджує свою згоду з тим, що не буде проти застосовуваної на сьогоднішній день Політики конфіденційності. В результаті також відбувається добровільна згода з розголошенням персональних випадків у низці особливих ситуацій, а саме:

  • За вашою згодою може бути розголошена будь-яка інформацію, що стосується особисто вас. За відсутності згоди ми не маємо право передавати дані іншим організаціям навіть з метою кращого обслуговування. А зокрема, може бути здійснено виконання сукупного проєкту з іншою компанією і вам буде направлено запит на отримання такої згоди.
  • **Організаціям, які мають право працювати від імені нашої організації. При цьому ми беремо на себе відповідальність за здійснення передачі відомостей і гарантуємо, що всі ці фірми в обов’язковому порядку дотримуються всіх вимог, встановлених у складеному офіційному договорі. І за жодних обставин вони не можуть розголошувати ваші дані стороннім особам стороннім особам.
  • Нашим дочірнім фірмам або спільним компаніям. Це всі організації, у яких у нас є більша частина часток у загальних вкладах. Ми передаємо їм особисті дані відвідувачів. Але при цьому пред’являємо жорсткі рамки їх використання. Так фірми не можуть ні за яких умов використовувати їх у рекламних або маркетингових цілях, використовувати проти вашої волі. І якщо ви будете проти, то ми не станемо надавати ваші дані партнерам.
  • Розміщення на спільних або партнерських веб-сторінках. Ми даємо дані своїм партнерам з метою здійснення спільних проєктів або надання послуг. І вам обов’язково буде висланий запит з дозволом або відмовою з розголошенням даних. А ми, своєю чергою, забезпечуємо достовірність і гарантію того, що всі отримані ресурси будуть використовуватися тільки з метою виконання спільного проекту. Проте рекомендується ознайомитися з політикою конфіденційності, яка використовується партнерами.
  • При передачі контролю та управління над нашою компанією іншим особам. При виникненні такої неприємної ситуації ми самі маємо підстави для передачі даних про користувачів при здійсненні повного або часткового продажу наших активів. Якщо вас не влаштовує такий факт, то ви можете відмовитися від передачі ваших даних. Але тоді ви не зможете більше отримувати колишні послуги або товари, які мали раніше.
  • Органам право охорони та правопорядку. Ми можемо передавати ваші персональні дані за згодою та сповіщенням про це органам влади за таких чинників: усунути можливе порушення законодавства, відповідно до судової постановою, запобігання шахрайству та інших цілей.

Кожен наш відвідувач може в будь-який момент змінити або повністю видалити з бази всі свої персональні дані, зазначені в реєстраційній формі при першому користуванні ресурсом. І для цього вам потрібно зв’язатися з нами будь-яким зручним способом найближчим часом. А також ви зможете відключити розсилку повідомлень і повідомлень дуже швидко і просто. Кожен наш лист супроводжується спеціальним посиланням, при переході на нього ви відмовляєтеся від подальшої розсилки.

Часті питання:

Чи є у вас стаціонар?

Так у нас є власний стаціонар, палати трьохмісні, двомісні і VIP (одномісна). Вартість за добу: Алко/нарко 3-місна – 3700 грн, 2-місна – 4700 грн, і VIP – 7500 грн. Психіатрія 3-місна – 3900 грн, 2-місна – 4900 грн і VIP – 7700 грн

В цю вартість входить: лікування, 4 разове харчування, медикаменти та фіз.процедури. 

Як швидко лікар може мене прийняти?

Це питання безпосередньо уточнюється у лікаря, загружденість пацієнтами і тд, загалом можливий запис в той же день або протягом найближчих 2-3 днів.

Який термін(скільки по часу) лікування?

Все дуже індивідуальною. Мінімальний курс який проходять наші пацієнти в середньому 10 діб. Але детокс може бути 3 доби, а реабілітація 20 діб.

Чи працюєте ви на вихідних/святах?

Клініка працює цілодобово без вихідних і свят. Консультації лікарів проходять з понеділка по п'ятницю з 11.00 до 17.00 по запису.

Як можно орлатить послуги готівка/переказ та повністю/частинами&

Оплату можна здійснить як готівкою так і безготівково. Також оплату можна здійснювати частинами на період лікування.

Впевнений вплив та дбайлива підтримка в дорозі до одужання!
Не завжди пацієнт самостійно приймає рішення про початок лікування. Наші психологи та лікарі готові надати необхідну допомогу та підтримку.
Професійний та уважний колектив!
Наші експерти мають високу кваліфікацію в галузі медицини та психології, готові надати якісне обслуговування.
067 111 29 05
Консультація у клініці Пальміра

Умови проживання
Пальміра

Коридор
Палата VIP
Палата VIP 2
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт 2
Ресепшин 1
Ресепшин 2
Ресепшин 3
Клініка