м. Голосіївська
пров. Задорожний 5, корп. 2
м. Голосіївська
067 111 29 05 цілодобова консультація

Відмова від відповідальності

Адміністрація відмовляється від тих тверджень і гарантій, які можуть мати на увазі двоякі поняття про послуги, що надаються.
067 111 29 05
doctor

Адміністративна частина цього веб-джерела висловлює абсолютну відмову від будь-яких двояких суджень або гарантій щодо всіх послуг, що надаються для своїх клієнтів. Крім цього, ми не станемо брати на себе відповідальність щодо використання відомостей, розміщених на сайті у своїх особистих цілях.

Адміністрація не стане за будь-яких умов розвитку подій приймати на себе відповідальність щодо наступних випадків:

  • Передбачуване отримання матеріального або іншого роду збитку щодо використання в своїх даних, розташованому на нашому ресурсі.
  • Застосування відвідувачами даних, що були розміщені на офіційних сторінках сторонніх організацій, які містять в собі посилання на нашу сторінку.
  • Будь-які можливі звільнення, пониження на посаді, відрахування з освітнього закладу або інші види упущених вигод. вигод.
  • Отримання шкоди або пошкоджень вашого комп’ютера, а також його вмісту незалежно від форми і характеру ураження.

Кожен відвідувач інтернет-сторінки при першому ж її відвідуванні автоматично погоджується з тією ситуацією, що будь-які конфлікти будуть вирішені виключно в рамках чинного законодавства нашої країни. При цьому жодні правила і нормативи закону про захист прав споживачів у цьому випадку не матимуть значення, оскільки немає самого факту надання платних послуг.

Відвідувач завчасно згоден із правилами цього документа, поряд із цим усвідомлює всю свою відповідальність і готовий відповідати за неї за всіма існуючими на сьогодні правилами.

Часті питання:

Чи є у вас стаціонар?

Так у нас є власний стаціонар, палати трьохмісні, двомісні і VIP (одномісна). Вартість за добу: Алко/нарко 3-місна – 3700 грн, 2-місна – 4700 грн, і VIP – 7500 грн. Психіатрія 3-місна – 3900 грн, 2-місна – 4900 грн і VIP – 7700 грн

В цю вартість входить: лікування, 4 разове харчування, медикаменти та фіз.процедури. 

Як швидко лікар може мене прийняти?

Це питання безпосередньо уточнюється у лікаря, загружденість пацієнтами і тд, загалом можливий запис в той же день або протягом найближчих 2-3 днів.

Який термін(скільки по часу) лікування?

Все дуже індивідуальною. Мінімальний курс який проходять наші пацієнти в середньому 10 діб. Але детокс може бути 3 доби, а реабілітація 20 діб.

Чи працюєте ви на вихідних/святах?

Клініка працює цілодобово без вихідних і свят. Консультації лікарів проходять з понеділка по п'ятницю з 11.00 до 17.00 по запису.

Як можно орлатить послуги готівка/переказ та повністю/частинами&

Оплату можна здійснить як готівкою так і безготівково. Також оплату можна здійснювати частинами на період лікування.

Впевнений вплив та дбайлива підтримка в дорозі до одужання!
Не завжди пацієнт самостійно приймає рішення про початок лікування. Наші психологи та лікарі готові надати необхідну допомогу та підтримку.
Професійний та уважний колектив!
Наші експерти мають високу кваліфікацію в галузі медицини та психології, готові надати якісне обслуговування.
067 111 29 05
Консультація у клініці Пальміра

Умови проживання
Пальміра

Коридор
Палата VIP
Палата VIP 2
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт
Двомісна палата Стандарт 2
Ресепшин 1
Ресепшин 2
Ресепшин 3
Клініка